Folosim cookie-uri în website-ul nostru pentru a oferi o experiență cât mai plăcută vizitatorilor noștri.
Cookie-urile sunt folosite pentru diferite servicii integrate in site precum hărțile Google, embed-uire de videoclip-uri de pe YouTube, etc.
Stocarea tehnică sau accesul sunt strict necesare în scopul legitim de a permite utilizarea unui anumit serviciu cerut în mod explicit de către un abonat sau un utilizator sau în scopul exclusiv de a executa transmiterea unei comunicări printr-o rețea de comunicații electronice.
Stocarea tehnică sau accesul este necesară în scop legitim pentru stocarea preferințelor care nu sunt cerute de abonat sau utilizator.
Stocarea tehnică sau accesul care sunt utilizate exclusiv în scopuri statistice.
Stocarea tehnică sau accesul care sunt utilizate exclusiv în scopuri statistice anonime. Fără o citație, conformitatea voluntară din partea Furnizorului tău de servicii de internet sau înregistrările suplimentare de la o terță parte, informațiile stocate sau preluate numai în acest scop nu pot fi utilizate de obicei pentru a te identifica.
Stocarea tehnică sau accesul sunt necesare pentru a crea profiluri de utilizator pentru a trimite publicitate sau pentru a urmări utilizatorul pe un site web sau pe mai multe site-uri web în scopuri de marketing similare.
Un nr de telefon aveti ?
Din pacate nu
cred ca nu stiti cat costa o sedinta de pescuit la 3Bibani,
transfer+cazare+mancare+iesit pescuit
2 persoane fara un 40-50 mil nu scapi.
Pe mine ultimul pescuit m`a costat 80 mil, ce-i drept am avut si o plimbare cu barca pana la Sf. Gheorghe.
Asa ca nu va mai plangeti de 5 mil :))
Salut, am auzit ca Ardeleanu ar fi vandut stiucile din incinta si ca ar fi inchis. Stiti ceva de asta?
Multumesc, Gabi
De vandut, le-a vandut.
Asa ca statia 10 a devenit neinteresanta.
E vrajeala! Statia 10 are multe stiuci mari. Am prins de m-am saturat!
La 500 lei de persoana / zi poate sa tina si pe mama stiucilor ……
Si sa mai prinzi si o zi cu toane pe stiuci… plangi.